28.03.18

Wielcy Odkrywcy Skarbów

Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najbardziej aktywnych poszukiwaczy skarbów, to jest osób, które w okresie od 28.03.2018 do 5.06.2018 ukończą najwięcej „Questów – Wypraw Odkrywców” w całej Polsce.

Właśnie został ogłoszony konkurs "WIELCY ODKRYWCÓW SKARBÓW", któreg celem  jest wyłonienie i uhonorowanie najbardziej aktywnych poszukiwaczy skarbów, to jest osób, które w okresie od 28.03.2018 do 5.06.2018 ukończą najwięcej „Questów – Wypraw Odkrywców” w całej Polsce.

Dla przypomnienia podajemy, iż Quest to gra terenowa – nieznakowana trasa piesza lub rowerowa, którą wędruje się, rozwiązując zagadki zawarte w wierszowanych wskazówkach. Na końcu drogi czeka skarb z pamiątkową pieczęcią. Standardowy czas przebycia questu wynosi od 30 do 90 min.

„Questy – Wyprawy Odkrywców” to ogólnopolska sieć tego typu tras, które są dostępne:

  • w formie plików pdf do samodzielnego wydruku z portalu www.questy.com.pl (ponad 100 aktualnych i sprawdzonych w terenie tras)
  • w bezpłatnej aplikacji mobilnej „Questy – Wyprawy Odkrywców” dostępnej na system Android i iOS (ponad 40 aktualnych i sprawdzonych w terenie tras);
  • w formie ulotek do pobrania w terenie w punktach informacji turystycznej, muzeach, restauracjach, hotelach itp w okolicy funkcjonownia questów.
W konkursie zostaną nagrodzone osoby, które do 5.06.2018 ukończyły najwięcej tras, to jest odnalazły skarb. Trasy można przemierzać zarówno z ulotką, jak i z telefonem.