30.04.19

Wielcy Odkrywcy Skarbów - edycja 2019

Do końca wakacji znajdź jak najwięcej skarbów na questach i wygraj atrakcyjne nagrody! Dla wszystkich, którzy ukończą minimum 10 questów, upominek gwarantowany :)

Wielcy Odkrywcy Skarbów - edycja 2019

Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najbardziej aktywnych poszukiwaczy skarbów, to jest osób, które w okresie od 27.04.2019 do 01.09.2019 ukończyły najwięcej „Questów – Wypraw Odkrywców” w całej Polsce.

Na aktywnych Odkrywców czekają atrakcyjne nagrody:
- nagroda główna o wartości ok. 500 zł: TABLET, koszulka i czapka z haftowanym logo Questów oraz pakiet ulotek i broszur zawierających questy;
- 5 zestawów nagród rzeczowych o wartości ok. 200 zł każdy: czapka z logo Questów i produkty turystyczne przydatne podczas wycieczek (np. termosy, maty, małe plecaki) oraz pakiet ulotek i broszur zawierających questy;
- 10 zestawów nagród rzeczowych o wartości ok. 100 zł każdy: bidon aluminiowy z logo Questów i produkty turystyczne przydatne podczas wycieczek (np. latarki, kompasy) oraz pakiet ulotek i broszur zawierających questy.
- 200 zestawów nagród dodatkowych: ołówek z logo Questów oraz pakiet ulotek i broszur zawierających questy.

Aby wziąć udział w konkursie powinieneś:
- mieć ukończone 13 lat (lub startować wspólnie z rodziną lub grupą, w której minimum 1 osoba ukończyła 13 lat),
- pobrać aplikację "Questy - Wyprawy Odkrywców" i się w niej zarejestrować,
- polubić profil "Questy - Wyprawy Odkrywców",
- kliknąć "dołącz" w ogłoszeniu o konkursie na stronie www.questy.com.pl i przysłać zgłoszenie udziału w konkursie do 2.09.2019.

UWAGA: questy przebyte w aplikacji mobilnej są automatycznie rejestrowane w systemie, natomiast questy przebyte z ulotką papierową należy dodać do swojego profilu ręcznie (po zalogowaniu na stronie przy użyciu tego samego loginu, co do aplikacji mobilnej, wystarczy kliknąć "dodaj ukończony quest" i podać jego tytuł oraz hasło końcowe).

Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy do udziału!

REGULAMIN KONKURSU
ZGŁOSZENIE DO KONKURSU