04.01.23

Ankieta nt. rozwoju programu "QUESTY - Wyprawy Odkrywców"

Zapraszamy do wypełnienia ankiety. Zajmie tylko kilka minut

Ankieta nt. rozwoju programu

Drodzy Questowicze!
Jak zapewne wiecie, ogólnopolski program Questy - Wyprawy Odkrywców (www.questy.org.pl), w ramach którego funkcjonuje obecnie ponad 700 questów, jest realizowany wspólnie przez dwie organizacje: Fundację Mapa Pasji (www.mapapasji.pl) i Fundację Calamita (www.calamita.org.pl). Wkładamy w rozwój Programu mnóstwo energii, czasu i środków, więc chcielibyśmy wiedzieć, w którym kierunku iść - co się Wam podoba w questach, a czemu nie warto poświęcać więcej uwagi.
Ponadto, jako niezależne organizacje nie mamy stałych źródeł finansowania, stabilnych dotacji z budżetu państwa czy też dużych sponsorów. Rozwój programu jest finansowany głównie z dotacji na projekty, które jak do tej pory udawało nam się pozyskać. Nie mamy jednak żadnej gwarancji, że będzie nam się to udawało w przyszłości. By móc dalej tworzyć nowe questy i dbać o istniejące, musimy szukać nowych źródeł finansowania.

Rozważamy różne możliwości, dlatego przygotowaliśmy tę ankietę. Wasze odpowiedzi pomogą nam zaplanować dalsze działania. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie zajmie około 15 minut. Dziękujemy za poświęcony czas!

LINK DO ANKIETY jest TUTAJ