25.03.21

Bądź współtwórcą Questu - edukacyjnej gry terenowej w Oleśnicy

Ruszyła zbiórka na Quest w Oleśnicy. Dołącz do grona współtwórców edukacyjnej gry.

Bądź współtwórcą Questu - edukacyjnej gry terenowej w Oleśnicy

Drodzy Questowicze! Blisko tysiąc głosów na quest w Oleśnicy - tym wynikiem Oleśnica wygrała wybory na miejsce nowego questu w Polsce północno-zachodniej, które zakończyły się w lutym. W marcu trwała zbiórka na quest w Jaworznie. Udało się zebrać 213% planowanej kwoty, dzięki czemu powstaną aż dwa Questy: w Jaworznie i Dolinie Popradu. Teraz sprawdzian dla questowiczów z zachodu i północy naszego kraju!

Oleśnica jest pięknym i historycznym miastem o książęcej przeszłości, położonym w województwie dolnośląskim ok. 30 km na północny wschód od Wrocławia. Znajdują się tu liczne perełki takie jak: Zamek Książąt Oleśnickich, Bazylika św. Jana Apostoła, Ratusz, Brama Wrocławska, gotycka Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, barokowy kościół pw. Świętej Trójcy i wiele innych. To tu znajduje się Oleśnicka biblioteka łańcuchowa, która jest jedną z nielicznych zachowanych w Europie Środkowej i posiada kilkaset egzemplarzy.

Drodzy dobrodzieje - oto adres zrzutki na quest: https://zrzutka.pl/ybcjtj

Pamiętajcie, że nawet niewielka kwota przybliży nas do celu! Jesteśmy przygotowani na różne ewentualności, a dla Was przygotowaliśmy drobne upominki w zamian za określone wpłaty. 

Zróbmy to razem! Zbiórka potrwa do 12 kwietnia.