17.02.20

Ferie z questami w Górach Sowich

Zapraszamy na ferie z questami! Na Dolnym Śląsku ferie już na półmetku. Dziś zapraszamy w okolice Gór Sowich na poszukiwania questowych skarbów i ciekawe edukacyjne gry terenow

Zapraszamy na ferie z questami! Na Dolnym Śląsku ferie już na półmetku. Dziś zapraszamy w okolice Gór Sowich na poszukiwania questowych skarbów i ciekawe edukacyjne gry terenowe:
Zapraszamy do Owiesna - Wsi Okrągłego Zamku na quest pt. „O Zamku w Owieśnie przez Templariuszy zbudowanym”. Podczas wyprawy poznasz ciekawą historię dot. zamku w Owieśnie, którego powstanie wiąże się z Zakonem Templariuszy. Zobaczysz jeden z dwóch w Europie zamków zbudowanych na planie koła.

  • Zapraszamy do Uciechowa na quest „Radosny quest w Uciechowie”. Wyprawa opowie Ci o śmiechu i radości, które często towarzyszą człowiekowi w życiu. Dowiesz się, co śmiech wywołuje i jak śmiech wpływa na Twoje samopoczucie i zdrowie.
  • Zapraszamy do Piławy Dolnej na quest „Kamiennym Szlakiem”. Quest opowie Ci o kamieniu – największym skarbie tego regionu. Spacerując ścieżkami przez wieś zobaczysz, gdzie kamień występuję, jak się go obrabia i co z niego jest robione.
  • Zapraszam do Grodziszcza na quest „Perełki Grodziszcza – najstarszej dolnośląskiej wsi”. Wyprawa pokazuje historyczne zakątki Grodziszcza , jednej z najstarszych dolnośląskich wsi.
  • Zapraszamy do Lubachowa na quest „Tajemnice Śląskiej Doliny”. Na trasie questa zobaczysz ciekawe miejsca w Lubachowie i okolicy związane z rzeką Bystrzycą. 
  • Zapraszamy do Bystrzycy Górnej na quest "Z nurtem Bystrzycy. Wyprawa zapozna Cię z górską rzeką – Bystrzycą. Dowiesz się o jej charakterze, długości, dopływach, cyklach i urządzeniach wodnych.
Wystarczy wejść stronę questy.org.pl, wybrać kartę questu i wydrukować. Gry też dostępne są na bezpłatną aplikacje mobilną Questy - Wyprawy Odkrywców. 
Twoje wyzwanie w nowym roku! Poczuć przygodę Questów krok po kroku.

Wspieraj nas
inna kwota
wpłacam