10.02.20

Ferie z questami we Wrocławiu

Uczniowie z Dolnego Śląska rozpoczęli okres ferii zimowych. Ci co nie wyjechali na narty w góry zapraszamy na blisko 60 tras questowych w ciekawych zakątkach całego województwa

Uczniowie z Dolnego Śląska rozpoczęli okres ferii zimowych. Ci co nie wyjechali na narty w góry zapraszamy na blisko 60 tras questowych w ciekawych zakątkach całego województwa. Na każdym queście czeka inna przygoda, która dla uważnych odkrywców kończy się skrzynią ze skarbem. 
Dziś zapraszamy na questy do Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska:
SKARBY ARCHITEKTURY – tu poznasz Muzeum Architektury we Wrocławiu, jego ciekawe zbiory i historię siedziby. 

ŚLADAMI KRASNALA GEOLOGA - zapraszamy na geologiczny quest po Wrocławiu. Krasnal Geolog zaprowadzi w ciekawe miejsca związane z geologią w samym centrum Wrocławia. 

ROLNICZE ŻYCIE NA CHRZANOWSKIEJ ZIEMI - wyprawa zapozna Cię z życiem na wsi, uprawami oraz zwyczajami panującymi w nowoczesnej wsi rolniczej. Wyprawa prowadzi po Chrzanowie w gminie Kobierzyce. Dojechać tu można z Wrocławia autobusem nr 852.
 
SZLAKIEM KRÓLIKA W KRÓLIKOWICACH - wyprawa poprowadzi Cię ulicami Królikowic, trasą ścieżki edukacyjnej „Szlakiem Królika”. Dowiesz się prawie wszystkiego o króliku, który zajął znaczące miejsce w różnych dziedzinach naszego życia, literatury, filmu animowanego czy też świata mody. Dojechać tu można z Wrocławia autobusem nr 862 i 892.

Po przejściu całej gry i znalezieniu skrzyni ze skarbem zaloguj swoje znalezienie w serwisie QUESTY.COM.PL i zbieraj odznaki PTTK Questy - Wyprawy Odkrywców. Już za znalezienie 5 questów w jednym województwie możesz dostać ODZNAKĘ POPULARNĄ.