10.02.21

Gdzie nowy quest? Wy wybierzecie!

Zgłaszajcie kandydatury do 15 lutego. Liczymy na Wasze pomysły i wsparcie!

Gdzie nowy quest? Wy wybierzecie!

Wspólnymi siłami
 
Od lat tworzymy questy, szukając różnych źródeł finansowania. Nie zawsze jednak udaje się je znaleźć w miejscach, o których pisaliście nam, że na quest zasługują. Zatem - weźmy sprawy w swoje ręce!
 
Postanowiliśmy urządzić pierwsze dwie zbiórki na questy - w miejscach, które sami wybierzecie. Dlatego zaczynamy od wyboru tych miejsc. Prosimy Was o zgłaszanie kandydatur.

Propozycje, głosowanie, zbiórka
 
Jeśli chcesz zgłosić miejsce na quest, prześlij jego nazwę z propozycją tematu trasy. By zwiększyć szanse w głosowaniu, dołącz uzasadnienie na ok. 160 znaków. Mile widziana będzie też fotografia. UWAGA! Głosowanie będzie otwarte - musisz przekonać innych, że warto stworzyć quest właśnie tam, gdzie proponujesz!
 
Co będzie dalej? Do końca lutego przeprowadzimy głosowanie na miejsca, w których powstaną questy - wyłonimy w ten sposób zwycięskie lokalizacje w Polsce wschodniej i zachodniej. W marcu zorganizujemy zbiórkę na quest w Polsce wschodniej, który stworzy Fundacja Mapa Pasji. W kwietniu - zbiórkę na quest w Polsce zachodniej, który stworzy Fundacja Calamita.

Ruszamy, nie czekamy!
 
Sukces zbiórek zależy od naszego wspólnego zaangażowania i aktywizacji lokalnej społeczności. Proponując miejsce dla questu, róbcie to na poważnie. Najlepiej – znając lokalne środowisko.

Propozycje miejsc możecie przesyłać nam mailem na adres mapapasji@questy.org.pl, poprzez wiadomość na naszym fanpejdżu, a nawet listownie. Forma nie jest ważna, żadnej kandydatury nie odrzucimy. Chociaż zbiórka powstaje z myślą o miejscach jeszcze nieposiadających questu - wybór należy do Was.
 
Termin upływa w połowie miesiąca. Do 15 lutego zgłaszajcie swoje propozycje!
 
Z pozdrowieniami
Zespół Questy-Wyprawy Odkrywców