16.12.19

Mamy pierwszego questowicza ze złotą odznaką PTTK - Questy Wyprawy Odkrywców.

Złoto zdobyte!  Mamy pierwszego questowicza ze złotą odznaką PTTK - Questy Wyprawy Odkrywców. To gracz o nicku PODRÓŻNIK czyli Alicja Pospieszała z gminy Międzychód.

Mamy pierwszego questowicza ze złotą odznaką PTTK - Questy Wyprawy Odkrywców.

Złoto zdobyte!  Mamy pierwszego questowicza ze złotą odznaką PTTK - Questy Wyprawy Odkrywców. To gracz o nicku PODRÓŻNIK czyli Alicja Pospieszała z gminy Międzychód w woj. wielkopolskiego. Udało jej się jako pierwszej przejść i zalogować 100 questów w conajmniej 10 województwach. Jak mówi o sobie sama zdobywczyni: „Przygodę z grą terenową questy rozpoczęłam poszerzając wiedzę o regionie Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego, a następnie o moim województwie Wielkopolsce. Zdobyłam odznaki wszystkich stopni „Wielkopolskie Questy – Odznaka Odkrywców Tajemnic”. Questy rozwiązuję z całą rodziną, jest to wspaniała forma na poznanie kolejnej miejscowości jakby z przewodnikiem”.
A oto zestaw przykładowych questów z 10 województw, które udało się zdobyć PODRÓŻNIKOWI w drodze po złoto: „Z Jadwigą i Józefem w poszukiwaniu historii”  województwo świętokrzyskie, „Szlakiem kwileckich powstańców” województwo wielkopolskie, "Barokowa Legnica" województwo dolnośląskie, "Z PTTK na szlakach niepodległości" województwo mazowieckie, "Śladem Ziuka po Krakowie – do niepodległości!" województwo małopolskie, „Olsztyńska panorama Jury” województwo  śląskie, „Co za uczucie być w średniowiecznym Łańcucie!”  województwo podkarpackie, „Dawne białowieskie zawody” województwo podlaskie, „Z Zosią po Kośminie” województwo  lubelskie, „Śladami niejednej tajemnicy Piorunowa i Przyrodnicy” województwo łódzkie.
Szczerze gratulujemy wytrwałości i stu przygód na questowych szlakach.
Przypominamy, iż aby zdobyć Odznakę PTTK Questy – Wyprawy Odkrywców należy ukończyć quest w wersji papierowej lub w aplikacji. W przypadku ulotki papierowej należy dodatkowo zalogować znalezienie w serwisie www.Questy.com.pl podając rozwiązanie, które wyszło w queście. Powodzenia!