05.10.22

Nowa odznaka questowa

Oto przed Wami - w centrum zdjęcia - odznaka questowa przyznawana za przechodzenie "Tęczowych Questów"!

Nowa odznaka questowa

Aby otrzymać odznakę, wystarczy przejść pięć spośród questów z tej grupy.

 

Znaczki okolicznościowe

Tym razem jest jeszcze ciekawiej - jak widać na fotografii, oprócz odznaki mamy także cztery piękne znaczki okolicznościowe za poszczególne questy. Jak je zdobyć? Znaczki czekać będa na Was ukryte w Toruniu, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Skarby tęczowych questów w tych miastach zawierać będa po 20 takich znaczków, ukrytych tam dla pierwszych 20 osób, które przejdą te trasy. Prosimy, żeby każdy zdobywca brał dla siebie tylko jeden z nich!

Znaczki będą ukryte w skarbach od tego weekendu - kto przeszedł wspomniane questy wcześniej, otrzyma je wraz z odznaką, gdy już ją zdobędzie. Tylko prosimy się upomnieć!
 

Koszty

Na początek odznaki są bezpłatne i tak będzie do wyczerpania się puli pierwszych 150 odznak. Znaczki oczywiście też są darmowe, a do tego bardzo rzadkie. 
 

To nie wszystko!

Dodatkową nagrodą są rzadkiej urody torby, które otrzyma każdy, kto opublikuje relacje z minimum 2 tęczowych questów, zachęcając innych do ich odwiedzenia. Prosimy pamiętac, że relacje muszą być publicznie dostępne, a więc nie wystarczy publikować na grupie questowej.

Na torbach wydrukowana jest poniższa grafika.

Na koniec wyjaśnienie: dlaczego powstały Tęczowe Questy? By przekazać wiedzę o społeczności LGBTQ+ tym, których ten temat interesuje i którzy są na niego otwarci. Wśród 666 (ta liczba jest chwilowa!) dostępnych questów na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Pobierz pliki:

Regulamin odznakiPobierz