27.05.20

Nowe funkcje na stronie!

Ciągle ulepszamy naszą stronę internetową. Niedawno pojawiło się kilka nowych funkcji.

Nowe funkcje na stronie!

Pośród zmian, które ostatnio wprowadziliśmy, aby ułatwić korzystanie ze strony, najważniejszą z punktu widzenia potrzeb użytkowników jest informacja o czasowym zawieszeniu questu. Szczególnie w obecnym czasie, gdy już można podróżować trasami questowymi, ale ciągle wiele instytucji jest zamkniętych, funkcja ta powinna okazać się praktyczna. 

Co ważne, wiele questów czasowo zawieszonych można przechodzić z aplikacją - ich trasa jest dostępna, wraz z odpowiedziami na zagadki. Nic nie stoi na przeszkodzie odkryciu hasła, którego rejestracja na profilu wystarczy, aby otrzymać pieczęć w postaci wirtualnej. W chwili obecnej aplikacja Questy-Wyprawy Odkrywców nie informuje więc o zawieszeniu danego questu - aby się upewnić, czy jest w pełni aktywny, trzeba wejść na stronę www

Zachęcamy jednak wszystkich miłośników questów, by jeszcze przez kilka najbliższych tygodni przed wyruszeniem w trasę zasięgali informacji, czy instytucje wymienione w opisie questu są już otwarte. 

Prócz tego, wprowadziliśmy inne drobne zmiany, takie jak:

  • okienka z licznikami questów różnego typu uzupełnione o okienko - licznik questów wirtualnych, których liczba będzie sukcesywnie wzrastała
  • licznik wszystkich działających questów, widniejący ponad wspomnianymi wyżej okienkami

Wszystkich Odkrywców zachęcamy również do zapisywania się na questowy newsletter (to bardzo proste!), który ukazuje się co drugi czwartek. Bądźcie na bieżąco z najważniejszymi dla nas wydarzeniami, w tym z nowopowstającymi questami!

Wspieraj nas
inna kwota
wpłacam