11.02.21

Nowe skarby na Jurze!

Jurajskie Wyprawy Odkrywców urosły o dziesięć kolejnych questów!

Niektórzy Odkrywcy wyruszyli już na ich trasy i już je chwalą - Jura Krakowsko-Częstochowska wzbogaciła się bowiem o kolejne questy!

Wszystkie Jurajskie Wyprawy Odkrywców możecie zobaczyć po kliknięciu przycisku GRUPA QUESTÓW pod mapką i wybraniu przycisku JURAJSKIE WYPRAWY ODKRYWCÓW. Łącznie questów jurajskich jest już 36!

Jeśli nasyciliście się zamczyskami z poprzednich jurajskich wypraw, to dobrze, bowiem tym razem ścieżki prowadzą w inne, nie mniej urokliwe miejsca. Bajeczne doliny z widokami na skalne urwiska, prastare jaskinie, historyczne miasta i zabytkowe wsie, ścieżki edukacyjne przyrodnicze i kulturowe, w tym opowieść o przeszłości wyryta w kamieniach, przyroda parków krajobrazowych i rezerwatów, leśne posągi rzeźbione w drewnie, magiczne jeziora, dzieje i legendy... 

Nowe questy są dostępne zarówno w postaci ulotki, jak i w aplikacji Questy-Wyprawy Odkrywców. Wszystkie questy oraz korzystanie z portalu i aplikacji są - jak zawsze - bezpłatne. Zapraszamy do zabawy w Bolechowicach i Dolinie Bolechowickiej, Częstochowie, Dolinie Mnikowskiej, Dulowej, Rezerwacie Kajasówka, Kluczach, Krakowie, Modlnicy, Zabierzowie, Zagórzu i innych, życząc pięknych wrażeń! Nie zapomnijcie zabrać dobrych butów i podzielić się zdjęciami!