20.11.25
Nowy literacki quest w Stolicy
Warszawska trasa i premiera literackiej odznaki
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas inauguracji questu „Warszawa oczyma bohatera”. Wasza obecność, rozmowy i zaangażowanie stworzyły naprawdę wyjątkową atmosferę i potwierdziły, że literackie odkrywanie ma swoje wierne grono pasjonatów.
Cieszymy się z uruchomienia kolejnego questu oraz z premiery nowej odznaki „Literackie Wyprawy Odkrywców”, która już wkrótce trafi do zdobywców, którzy ukończyli wszystkie cztery trasy. To dla nas ważny krok w dalszym rozwijaniu tras z grupy Questów Literackich.
Szczególne podziękowania kierujemy do autora powieści i pomysłodawcy turystyki literackiej, Mariana Noconia, za niezwykle ciepłe, otwarte i inspirujące spotkanie, a także do Fundacja Aconss za profesjonalizm, życzliwość i doskonałą współpracę. Dziękujemy za zaufanie i możliwość realizacji tego projektu razem.
Zachęcamy do zajrzenia do komentarzy uczestników – pojawiło się tam wiele bardzo dobrych, szczerych i budujących głosów, które najlepiej zachęcają do wejścia na trasę.
Link do quetsu: http://www.questy.org.pl/quest/warszawa-oczyma-bohatera
Do zobaczenia na kolejnych questach!