20.09.20

Nowy quest nad Bałtykiem

Zapraszamy na nowy quest "Tajemnice Wioski Rybackiej w Chłopach". Quest prowadzi przez miejscowość Chłopy, która od wieków związana jest z rybołówstwem

Zapraszamy na nowy quest "Tajemnice Wioski Rybackiej w Chłopach".⚓⚓ ⚓Quest prowadzi przez miejscowość Chłopy, która od wieków związana jest z rybołówstwem. Na trasie wyprawy dowiesz się o jej historii i ciekawostkach związanych z tą malowniczą wioską. ⚓Jak szukać skarbu? Twoim zadaniem jest uważne czytanie wskazówek zawartych w karcie questu. Zebrane na wyprawie cyfry będą niezbędne do otrzymania questowego skarbu. Quest dostępny jest dla każdego, zarówno dla rodziny z dziećmi, aktywnych turystów jak i seniorów, lubiących wyzwania.

Wyprawa jest dostępna w dwóch wersjach:
- karta questu, którą można pobrać POD TYM ADRESEM.  
- w aplikacji  mobilnej Questy- Wyprawy Odkrywców dostępnej na smartfony z systemem Android i IOS

Już w najbliższym tygodniu ulotki będzie można dostać w Informacji Turystycznej w Mielnie w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej w Mielnie.

To pierwsza tego typu gra w Powiecie Koszalińskim, ale niebawem pojawią się dwie kolejne w okolicach Mielna. W woj. zachodniopomorskim jest już kilka a w całej Polsce ponad 400 questów - Edukacyjnych Gier Terenowych.