28.11.19

Odznaka PTTK Questy - Wyprawy Odkrywców

Pierwsza ogólnopolska odznaka przyznawana przez PTTK za przechodzenie questów stała się faktem!

W ubiegły weekend na ogólnopolskiej konferencji "Questy - Wyprawy Odkrywców - nowoczesna edukacja i promocja regionów w praktyce" zawarliśmy porozumienie o strategicznej współpracy z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym. Na jego mocy weszła w życie ogólnopolska Odznaka PTTK Questy - Wyprawy Odkrywców. 

Odznaka posiada cztery stopnie: popularny przyznawany będzie za ukończenie 5 questów, brązowy - 15, srebrny - 50, złoty - 100. Za szczególne zasługi w promowaniu i rozwijaniu programu "Questy - Wyprawy Odkrywców" będzie można otrzymać odznakę honorową oraz tytuł Ambasadora Questów.

Odznakę będzie mógł zdobyć każdy zarejestrowany w serwisie questy.com.pl, kto spełnia warunki określone w regulaminie (do pobrania poniżej). Odznaki będą weryfikowane przez portal questy.com.pl po zalogowaniu i dodaniu do konta użytkownika questów ukończonych w wersji papierowej (jeśli takie będą). Trwają prace nad dostosowaniem portalu do obsługi weryfikacji odznak. Kiedy tylko to nastąpi, w serwisie oraz na naszym fanpejdżu fejsbukowym pojawi się informacja.

Osoby, które chciałyby już teraz otrzymać odznakę, prosimy o przesyłanie maili zawierających nazwę użytkownika oraz liczbę ukończonych questów na adres info@questy.com.pl.

Lista osób , które zdobyły juz odznaki znajduje się tuhttps://questy.com.pl/o-questach 

Pobierz pliki:

Regulamin Odznaki PTTK Questy - Wyprawy OdkrywcówPobierz