23.10.19

Ogólnopolska konferencja "Questy - Wyprawy Odkrywców - nowoczesna edukacja i promocja regionów w praktyce" (22-23.11.2019)

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję na temat Questów - Wypraw Odkrywców i ich wykorzystania w edukacji i w promocji regionów. Spotkanie odbędzie się w Krakowie 22-23.11.2019

Ogólnopolska konferencja

W imieniu Fundacji Mapa Pasji i Fundacji Calamita, realizujących program „Questy – Wyprawy Odkrywców”, miło nam zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję na temat możliwości wykorzystania questów w edukacji szkolnej oraz promocji turystycznej miejscowości i regionów.

Cel konferencji:
Chcemy porozmawiać o questach – czym są, jakie standardy powinny spełniać, jak można je wykorzystać w edukacji (nie tylko historycznej), rozwoju turystyki i promocji regionów, ale także co zrobić, by dobrze działały i przyciągały coraz większą liczbę zainteresowanych. Będzie można przejść się questem, jak również porozmawiać o strategicznych kierunkach rozwoju programu „Questy – Wyprawy Odkrywców” w Polsce. W programie liczne warsztaty – każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla kogo jest konferencja?
Dla przedstawicieli samorządów, lokalnych grup działania, szkół, bibliotek, ośrodków kultury, parków krajobrazowych i narodowych, nadleśnictw i innych instytucji działających na rzecz rozwoju turystyki, edukacji i promocji regionów. Zapraszamy także osoby indywidualne – pasjonatów questów, którzy chcą się włączyć w rozwój programu, podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

UWAGA! Nowy quest może powstać u Państwa! Spośród uczestników konferencji wylosujemy dwie osoby, które wskażą miejsca powstania dwóch nowych questów!

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym zaproszeniu i programie. Zgłoszenia przyjmujemy do 4.11.2019.  
Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Pobierz pliki:

Pobierz Pobierz