08.04.21

Ostatnia prosta zbiórki na quest w Polsce zachodniej.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę na quest w Oleśnicy. Mamy już 72 % a do końca zbiórki kilka dnia. Bądź współtwórcą edukacyjnej gry!

Ostatnia prosta zbiórki na quest w Polsce zachodniej.

Mamy już  72 % kwoty. Dziękujemy wszystkim wpłacającym! 
Czy i Ty dorzuciłeś się do zbiórki na quest w Oleśnicy? Jeśli jeszcze nie, dołącz do nas na półmetku i pomóż popchnąć quest do mety! 

Link do zrzutki:  https://zrzutka.pl/ybcjtj

Blisko tysiąc głosów na quest w Oleśnicy  - tym wynikiem Oleśnica wygrała wybory na miejsce nowego questu w Polsce północno-zachodniej, które zakończyły się w lutym. W marcu trwała zbiórka na quest w Jaworznie. Udało się zebrać 213% planowanej kwoty, dzięki czemu powstaną aż dwa Questy: w Jaworznie i Dolinie Popradu. Teraz sprawdzian dla questowiczów z zachodu i północy naszego kraju! 

Czym są questy?
To edukacyjne gry terenowe, których w Polsce działa już blisko pół tysiąca. Świetnie sprawdzają się w czasie pandemii, bo można w nie grać, kiedy się chce (są bezobsługowe), za darmo (wystarczy karta gry lub bezpłatna aplikacja ) i podczas zabawy nie trzeba się z nikim spotykać. Są też wartościowe jako rodzinna rozrywka , bo gra się na świeżym powietrzu i można się wiele nauczyć!

Oleśnica jest pięknym i historycznym miastem o książęcej przeszłości, położonym w województwie dolnośląskim ok. 30 km na północny wschód od Wrocławia. Znajdują się tu liczne perełki takie jak: Zamek Książąt Oleśnickich, Bazylika św. Jana Apostoła, Ratusz, Brama Wrocławska, gotycka Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, barokowy kościół pw. Świętej Trójcy i wiele innych. To tu znajduje się Oleśnicka biblioteka łańcuchowa, która jest jedną z nielicznych zachowanych w Europie Środkowej i posiada kilkaset egzemplarzy.

Magia zrzutek polega na tym, że każdy oddaje nieznaczną sumę, której straty nie odczuwa, a zbiera się kwota potrzebna na wspólny cel. Gdyby każdy z głosującego tysiąca przekazał na quest 5 zł, mielibyśmy więcej, niż potrzeba. Od składek 10-złotowych czekają jednak na Was nagrody. Raz nam się udała zbiórka na Jaworzno, teraz jest drugi raz, a potem może udawać się już do końca świata.

Tym razem też zależy tylko od Was. Prosimy - jeśli nie chcesz nic wpłacić, udostępnij post, nagłośnij akcję, a grosik do grosika na pewno zbierzemy potrzebną sumę