26.08.21

Przybywajcie na Pasjonadę

28-29 sierpnia questujcie z nami w Rakszawie

Fundacja Mapa Pasji zaprasza Pasjonadę z questami!

Pasjonada to impreza od lat organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie. Tematem tegorocznych wydarzeń będzie tradycyjne wesele. Spodziewajcie się pasjonujących warsztatów i inscenizacji oraz stoisk nad uroczymi stawami Brzeźnik. W tym - oczywiście - stoiska Questów-Wypraw Odkrywców, gdzie będą już na Was czekać nowe questy w gminie Rakszawa, dzięki którym czekają Was niezapomniane wycieczki w powiecie łańcuckim oraz nagrody!

Drużyny (np. rodziny), które ukończą poszczególną liczbę questów otrzymają za:

5 questówzestaw nagród od wójta gminy Rakszawa (kubek termiczny, kije do nordic walking, pendrive, torba, książka) dla pierwszych dziesięciu drużyn
3 questy - podkładkę questową i gadżety 
2 questy - paszport odkrywcy i gadżety
1 quest - długopis questowy i gadżety
Uwaga! Liczba pakietów ograniczona. 

Questy będą dostępne od soboty i sugerujemy planowanie wędrówek questowych już od tego dnia, który zapowiada się na słoneczny!
Aby zgłosić ukończenie questów i chęć odebrania nagród, będzie można się z nami spotkać w budynku GOKiC w Rakszawie w sobotę w godzinach 16.00-19.00 i w niedzielę podczas Pasjonady przy stawach Brzeźnik w godz. 14.00-18.00. Wyjątkiem są nagród głównych za 5 questów - do tych zgłaszać się trzeba w niedzielę w godz. 14.00-15.00. Wręczenie nagród nastąpi około godz. 15.30. Questy będzie też można wcześniej pobrać, w GOKiC w Rakszawie w sobotę w godz. 10.00 - 13.00 lub na naszym portalu TUTAJ.

Powodzenia!