10.11.22

Szlakiem Kadrówki do Kielc

Zapraszamy na inaugurację nowych questów na Święto Niepodległości.

Szlakiem Kadrówki do Kielc

Bądź z nami w 104 rocznicę odzyskania suwerenności przez Polskę. Zapraszamy na inaugurację sieci 7 questów na szlaku przemarszu I Kompanii Kadrowej z Krakowa do Kielc w 1914 r.
 

Nowe questy

Questy ruszają od piątku 11.11. i będą dostępne zarówno w formie ulotek-kart wypraw do własnego wydrukowania bądź odebrania w wybranych miejscach, jak i w aplikacji mobilnej Questy-Wyprawy Odkrywców. Ich trasy przebiegają w Krakowie, gminie Michałowice, Słomnikach, Jędrzejowie, Chęcinach i Kielcach. Od kilku dni dostępny jest także quest wirtualny. 
Wszystkie je znajdziecie w grupie Szlakiem I Kompanii Kadrowej. 
 

Impreza w Kielcach

Zapraszamy do spotkania się z nami w Kielcach na Placu Wolności, gdzie będziemy od godziny 10 rano i gdzie będzie można pobrać ulotki questów. Każdy Odkrywca, który przejdzie choćby jeden quest, zaloguje w systemie jego ukończenie i odwiedzi nas w Kielcach, dostanie upominek (im więcej questów, tym bardziej atrakcyjny). Będzie także poczęstunek. 
 

Odznaka "Questy z I Kadrową"

Jednocześnie zainaugurujemy nową odznakę krajoznawczą, którą będzie można otrzymać za ukończenie 5 questów!
Możesz ją zobaczyć TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego, aktywnego i poznawczego spędzenia Święta Niepodległości na Questach.


Questy powstały w ramach projektu „Wyprawy odkrywców Szlakiem I Kompanii Kadrowej", który dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego„Niepodległa”.