08.04.21

Wiosenny przegląd czas zacząć!

Jak co roku, uaktualniamy ogólnopolską bazę tras questowych.

Wiosenny przegląd czas zacząć!

Dbając o wysoką jakość questowych tras, rozpoczynamy kolejny wiosenny przegląd ogólnopolskiej bazy questowej. I tym razem liczymy na udział całej społeczności questowej w wykrywaniu i informowaniu nas o wszelakich problemach z istniejącymi questami. Prosimy o powiadamianie nas o m.in. o:

  • braku lub niedostępności skarbów
  • zmianach na trasie skutkujących nieaktualnością zagadek lub wskazówek kierunkowych
Prosimy opiekunów questów o zorientowanie się w sytuacji i pisanie do nas na adresy:
  • Fundacji Calamita (info@questy.org.pl - woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)
  • Fundacji Mapa Pasji (mapapasji@questy.org.pl - woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie)
Będziemy jednak wdzięczni za wiadomości od każdego Questowicza!

Z opiekunami questów, którzy nie zgłoszą się do nas sami, porozumiemy się telefonicznie - by z końcem kwietnia, przed Majówką, cała nasza licząca już blisko pół tysiąca tras baza była dokładnie zbadana i odświeżona! Przypominamy, że administrujemy największą siecią działających questów, dlatego tak ważne są coroczne wspólne wysiłki czynione w ramach wiosennego przeglądu - aby niespodzianki na trasach były tylko przyjemne! Dziękujemy!