14.04.22

Wiosenny przegląd questów - 2022

Uwaga, uwaga - rozpoczęliśmy wiosenny przegląd questów. Jak co roku, uaktualniamy ogólnopolską bazę tras questowych - edukacyjnych gier terenowych, żeby móc zapewnić Wam zabawę

Wiosenny przegląd questów - 2022

Uwaga, uwaga - rozpoczęliśmy wiosenny przegląd questów.

Jak co roku, uaktualniamy ogólnopolską bazę tras questowych - edukacyjnych gier terenowych, żeby móc zapewnić Wam wysoką jakość zabawy - tak, by niespodzianki na trasie były tylko przyjemne! 

I tym razem liczymy na udział całej społeczności questowej w wykrywaniu i informowaniu nas o wszelakich problemach z istniejącymi questami, na czele z:

  • brakiem lub niedostępnością skarbów,
  • zmianami na trasie skutkującymi nieaktualnością zagadek lub wskazówek kierunkowych.

Prosimy opiekunów questów o zorientowanie się w sytuacji i pisanie do nas na adresy:

  • Fundacja Calamita (info@questy.org.pl - woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)
  • Fundacja Mapa Pasji (mapapasji@questy.org.pl - woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie)
Będziemy jednak wdzięczni za wiadomość od każdego Questowicza.

Przypominamy, że administrujemy największą siecią działających questów i wszystko wskazuje, że długo się to nie zmieni, dlatego tak ważne są coroczne wspólne wysiłki czynione w ramach wiosennego przeglądu

Opiekunów questów, którzy nie zgłoszą się do nas sami, będziemy łapali telefonicznie - by z końcem kwietnia, przed Majówką, cała nasza licząca już pond 600 tras baza była dokładnie zbadana i odświeżona! 
Przypominamy, że im lepiej dbacie o questy, tym więcej mamy czasu na tworzenie nowych!  Dziękujemy