14.01.22

Ferie 2022 z Questami

Przez calutkie ferie ukończ questów serię!

Ferie 2022 z Questami

Rozpoczynamy konkurs z okazji tegorocznych ferii zimowych. Od 15.01 do 27.02 pokonaj minimum 5 questów, zbierz ich pieczątki i podziel się wrażeniami z przynajmniej jednej wyprawy w relacji filmowej, fotograficznej, tekstowej, rysunkowej lub łączącej te formy. 

Tych, którzy będą w czasie ferii publikować dużo i ciekawie, nagrodzimy bonami do sklepiku questowego (link do niego znajdziesz w pasku u góry strony). Asortyment wkrótce powiększy się m.in. o questowe polary!

W zależności od zajętego miejsca można otrzymać bon o wartości 100 zł, 50 zł, 30 zł lub 15 zł. Pula jest duża, dokładne informacje zawarliśmy w regulaminie (do pobrania u dołu strony). 

Dodatkowe nagrody otrzymają trzy osoby, które przejdą największą liczbę questów w tym okresie (i opublikują minimum jedną relację!). Zwycięzca (czyli ten, kto pokona najwięcej questów) dostanie bon o wartości 100 zł, za drugie miejsce mamy bon o wartości 50 zł, a za trzecie - 30 zł.

A bezpłatnych questów, którymi możecie podróżować, jest już ponad 600!

Pamiętaj o:

  • zgłoszeniu (do 28.02) swojego udziału w konkursie
  • pobraniu i wydrukowaniu Karty Pieczęci, zanim wyruszysz na questy
  • o tym, by relacja była publicznie dostępna
  • niezdradzaniu w relacji miejsca ukrycia skarbu!
  • oznaczeniu w relacji naszego profilu (@questywyprawyodkrywcow) i hasztagu #questyorgpl lub jeśli relacja nie będzie na FB/Instagramie - dodaniu linku www.questy.org.pl
W ocenie ważna będzie liczba i popularność relacji, ich atrakcyjność oraz skuteczna zachęta do aktywności z Questami. Życzymy dużo radości na trasach i powodzenia!

Pobierz KARTĘ PIECZĘCI
 

Regulamin konkursu: