14.01.23

Ferie z Questami 2023

Przez calutkie ferie ukończ questów serię!

Ferie z Questami 2023

Uwaga! Ze względu na problemy z weryfikacją części zgłoszeń konkursowych, przekładamy publikację wyników konkursu na dzień 19 marca bieżącego roku.

Rozpoczynamy konkurs z okazji tegorocznych ferii zimowych. Od 14.01 do 03.03 pokonaj minimum 6 nieodwiedzonych wcześniej questów, zbierz odbitki ich pieczątek i podziel się wrażeniami, publikując w internecie przynajmniej 2 publicznie dostępne relacje w formie tekstu, zdjęć, rysunków, filmu lub łączące te formy. 

Tych, którzy będą w czasie ferii publikować dużo i ciekawie, nagrodzimy bonami do sklepiku questowego. Asortyment wkrótce powiększy się o kilka nowości!

W zależności od zajętego miejsca można otrzymać bon o wartości 100 zł, 50 zł, 30 zł lub 15 zł. 

Nagrody o największej wartości otrzymają trzy osoby, które przejdą największą liczbę nowych questów w tym okresie (i opublikują minimum dwie relacje!). Zwycięzca (czyli ten, kto pokona najwięcej questów) dostanie bon o wartości 100 zł, za drugie miejsce mamy bon o wartości 50 zł, a za trzecie - 30 zł. Za spełnienie podstawowych wymagań przyznamy honorowe odznaki "Ferie z questami 2023". Pula nagród jest duża, dokładne informacje zawarliśmy w regulaminie zabawy.

A bezpłatnych questów, którymi możesz podróżować, jest już ponad 700!

Pamiętaj o:

  • pobraniu i wydrukowaniu Karty Pieczęci, zanim wyruszysz na questy, oraz zbieraniu na niej odcisków pieczęci,
  • tym by relacje była publicznie dostępne
  • niezdradzaniu w relacji miejsca ukrycia skarbu!
  • oznaczeniu w relacji naszego profilu (@questywyprawyodkrywcow) i hasztagu #questyorgpl lub jeśli relacja nie będzie na FB/Instagramie - dodaniu linku www.questy.org.pl
  • zgłoszeniu (do 03.03) swojego udziału w konkursie
W ocenie ważna będzie liczba i popularność relacji, ich atrakcyjność oraz skuteczna zachęta do aktywności z Questami. 

Życzymy dużo radości na trasach i powodzenia!

Pobierz KARTĘ PIECZĘCI

Competition rules:

Wspieraj nas
inna kwota
wpłacam