Wspierajnas

Podobają Ci się Questy - Wyprawy Odkrywców? Wpłacając regularnie nawet niewielką kwotę, pomagasz nam rozwijać portal www.questy.org.pl i aplikację mobilną "Questy - Wyprawy Odkrywców". Wszystkie przekazane darowizny zostaną przeznaczone na ogólnopolski rozwój programu "Questy - Wyprawy Odkrywców", który współtworzą Fundacja Mapa Pasji i Fundacja Calamita.
 

Jak wspierać Questy-Wyprawy Odkrywców?
   
wpłata na Questy
 
zakupy
z FaniMani
 
1% podatku
na Questy

zbiórka na
określony quest
(dostępne okresowo)
Jak to działa? wspierasz questy wybraną przez siebie kwotą poprzez FaniPay wspierasz Questy, robiąc zakupy w Internecie przeznaczasz 1% swojego podatku w corocznym rozliczeniu PIT wspierasz stworzenie wybranego questu 
Koszt
dla Ciebie
zależy od Ciebie żaden żaden zależy od Ciebie

 

 
Wspieraj Questy wybraną kwotą:


Środki zebrane w ten sposób są przeznaczane na rozwój ogólnopolskiego programu Questy-Wyprawy Odkrywców, w szczególności na aktualizowanie bazy questów, rozwój portalu i aplikacji mobilnej Questy-Wyprawy Odkrywców, rozwój odznak questowych itp.
 

 

 

 
Wspieraj Questy za darmo. Rób zakupy z FaniMani:

 

Możesz wspierać Questy poprzez FaniMani.pl, nie ponosząc żadnych kosztów! Wystarczy zainstalować "przypominajkę", która pozwoli Ci podczas zakupów w sieci przekazywać część ich wartości na konto Fundacji Mapa Pasji. Środki tak zebrane, w porozumieniu z Fundacją Calamita, przeznaczamy na ogólnopolski rozwój programu "Questy - Wyprawy Odkrywców". Szczegółowe informacje, jak nas wspierać, robiąc zakupy, znajdziesz TUTAJ.

 

 
Wspieraj Questy za darmo. Przeznacz 1% podatku:


Jeśli chcesz wesprzeć program Questy-Wyprawy Odkrywców, przekazując 1% swojego podatku, we właściwych polach rozliczenia podatkowego wpisz numer KRS Fundacji FaniMani oraz - koniecznie! - kod celu szczegółowego (w przeciwnym razie pieniądze nie trafią do nas). Kody te to:

KRS na potrzeby 1%: 0000507234
Cel szczegółowy: 24357

Jeśli składasz PIT-28, pamiętaj, że i z tych dochodów można już przeznaczyć 1% podatku na wybraną organizację i cel. Warto wspierać polskie fundacje!

Partnerem Akcji jest FaniMani.pl
 

 
Zbiórka na określony quest:

 

 

 

Dziękujemy!