04.09.21

Odkrywcy Skarbów Jury

W dniach od 4 do 19 września ukończ przynajmniej 2 questy jurajskie!

Odkrywcy Skarbów Jury

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Juromanii 2021 z questami. Zasady są proste - im więcej jurajskich questów przejdziecie między 4 a 19 września tego roku, tym więcej upominków i sławy zdobywców jurajskich skarbów!


Jurajskie Wyprawy Odkrywców


Nie wiesz, jak wyszukać wszystkie Jurajskie Questy w naszej bazie? Wystarczy na naszej stronie pod mapką kliknąć w przycisk GRUPA QUESTÓW i wybrać JURAJSKIE WYPRAWY ODKRYWCÓW. Lista poniżej będzie zawierała wszystkie questy z tej grupy. Możesz także kliknąć w TEN LINK

Warto pamiętać, że do grupy zaliczają się nie tylko questy z logo Jurajskich Wypraw wydrukowanym na okładce.
 

Nowe questy jurajskie


Wspomnieliśmy, że będzie z czego wybierać, bo z okazji JurOmania 2021 powstanie 5 nowych tras: na Pustyni Błędowskiej, w Krzeszowicach, Nielepicach, na odcinku Ojców-Grodzisko i w Częstochowie. Wszystkie będą dostępne od 16 września. Dzięki temu będziecie mogli wybierać już z ponad czterdziestu Jurajskich Wypraw Odkrywców.


Nagrody


Co dokładnie trzeba zrobić, żeby przy jednym z naszych stoisk podczas Juromania odebrać nagrody? 
  • ukończyć min. 2 questy, w tym min. 1 z pięciu nowych questów: jurajska podkładka questowa i pakiet ulotek questowych (w przypadku rodzin/zespołów: maksymalnie 2 podkładki)
  • ukończyć min. 5 questów, w tym min. 2 nowych questów: saszetka questowa, czapka questowa i jurajskie podkładki questowe (maksymalnie 1 nagroda na osobę wybrana spośród wymienionych; w przypadku rodzin/zespołów: maksymalnie 3 nagrody wybrane spośród wymienionych, w tym maksymalnie 1 saszetka)
  • ukończyć min. 10 questów, w tym min. 3 nowe questy: questowy bidon próżniowy, kubki questowe, czapki questowe, podkładki questowe (maksymalnie 1 nagroda na osobę wybrana spośród wymienionych; w przypadku rodzin/zespołów: maksymalnie 4 nagrody wybrane spośród wymienionych, w tym maksymalnie 1 bidon).

U dołu możecie pobrać regulamin zabawy. Pamiętajcie, żeby questy pokonane z ulotkami (kartami gry) zalogować w systemie, nim zgłosicie się po nagrody. Powodzenia!

Regulamin konkursu: