18.01.23

Wyniki konkursu Super Fan Questów 2022

Ogłaszamy wyniki całoroczonego konkursu Super Fan Questów 2022

Wyniki konkursu Super Fan Questów 2022

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Waszą imponującą aktywność: za wiele miesięcy wspaniałej promocji Questów, a dodatkowo za wysiłek w udokumentowanie swoich działań, zebranie tych informacji i przekazanie nam ich w czytelnej formie. 

Po analizie przesłanych zgłoszeń, zgodnie z regulaminem konkursu niniejszym ogłaszamy, że tytuł "Mega Fana Questów 2022" zdobyli użytkownicy:

Małgorzata Kasprzak
Marek Kasprzak
Zgódeczki
Moje Góry Łaskawe
Fiodorki
filvlin
Safemod


Tytuł "Super Fana Questów 2022" przypadł zaś użytkownikom:

Paulina
quails
Natkan
Soliludki
AniaDD
GACZE-team
Prima
Zielone gołębie
haagar
Kukulaków Troje
silva81
ninjusia
Jorge Zyzyryxy
*Paulinka*


Laureatom należą się szczególne słowa uznania, był to bowiem najbardziej rozbudowany i wymagający z questowych konkursów. Dziękujemy również za wszystkie działania promocyjne, które są Waszym udziałem, a których z różnych przyczyn nie mogliście udokumentować. Jesteśmy świadomi, że zrobiliście więcej niż dało się policzyć. 

Składamy także serdeczne wyrazy wdzięczności Małgorzacie Kasprzak, której dorobek punktowy stanowi więcej niż dwukrotność liczby wymaganej do tytułu Mega Fana. Można rzec - zabrakło nam tytułów!

Nie braknie natomiast nagród przewidzianych w konkursie. Laureaci otrzymają:

  • pamiątkowy dyplom i znaczek
  • elektroniczną odznakę honorową na koncie użytkownika
  • pakiet ulotek questowych
  • dodatkowy upominek questowy z napisem "Super Fan Questów 2022" lub "Mega Fan Questów 2022".

Uwaga - co do zasady zgłoszenia należało przesyłać w ramach konkursu na portalu, ale nie wszyscy użytkownicy skorzystali z tej formy. Jeśli coś nam umknęło, jeżeli któryś z uczestników konkursu uważa, że powinien znaleźć się na liście laureatów, a nie ma go na niej, prosimy o informację. 

Przypominamy też, że kryteria konkursu dotyczyły ściśle działań promocyjnych w ubiegłym roku. Wiemy, że tak na liście laureatów, jak i poza nią są wielcy fani Questów i ich zasłużeni ambasadorzy - co oczywiście niezmiernie nas cieszy i buduje!

Wspieraj nas
inna kwota
wpłacam