BO działać warto – nie tylko nad Wartą!
ŚREDNIA OCEN: 4.81
ŚREDNIA OCEN: 4.81
Użytkownik: Adamsy2.0
Ocena:
Data wystawienia: 19.09.2025
Użytkownik: LiluAB
Ocena:
Data wystawienia: 01.09.2025
Użytkownik: Weronika z Ruczaju
Ocena:
Data wystawienia: 01.09.2025
Użytkownik: KzEPiK
Ocena:
Data wystawienia: 24.08.2025
Użytkownik: EzEPiK
Ocena:
Data wystawienia: 24.08.2025
Użytkownik: PzEPiK
Ocena:
Data wystawienia: 24.08.2025
Użytkownik: rodzinkaszalona
Ocena:
Data wystawienia: 03.08.2025
Komentarz: DZIĘKI :)
Użytkownik: jozkam
Ocena:
Data wystawienia: 03.08.2025
Użytkownik: Burchix
Ocena:
Data wystawienia: 26.07.2025
Komentarz: Punkty faktycznie nie porywają, ale sam quest dobrze napisany i spójnie prowadzi. Skarb na miejscu, ale nie zadbany :(
Użytkownik: Olgierd
Ocena:
Data wystawienia: 17.07.2025
UWAGA: podczas logowania questu ukończonego z ulotką wystarczy wpisać słowa hasła
Tematyka:
Spacerując po dzielnicy Wyczerpy-Aniołów, poznasz jej infrastrukturę i niektóre zadania, które zostały zrealizowane w ramach miejskiego Budżetu Obywatelskiego. Przewodnikiem na trasie jest dzielnicowa seniorka, motywująca swojego nastoletniego wnuka, aby zaangażował się w działania BO.
Gdzie to jest:
Wyczerpy-Aniołów to północno-wschodnia dzielnica Częstochowy, położona obok autostrady A1 i drogi krajowej nr 91.
Jak grać:
Quest jest zawsze dostępną grą terenową. Wystarczy uważnie czytać wierszowane wskazówki, rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu – pamiątkowej pieczęci.
Miejsce startu:
Quest zaczyna się przy filii Biblioteki Publicznej im. dr Wł. Biegańskiego w Częstochowie, przy ul. Norwida 17/21.
GPS: 50.838261, 19.163603
Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.org.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz na tej stronie.
Opiekun questu:
Stowarzyszenie Perasada, tel. 34 3643810
e-mail: biuro@perasada.czest.pl
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 19.09.2025
QUEST UKOŃCZONY: 170 razy
GRUPA QUESTÓW: Jurajskie Wyprawy Odkrywców - zobacz więcej
Quest jest dostępny w formie
ULOTKI DO WYDRUKU
Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"APLIKACJI MOBILNEJ
ZAINSTALUJ APLIKACJĘ