Czy to bajka, czy nie bajka... Krasnoludki są w Suwałkach
chwilowo niedostępny
ŚREDNIA OCEN: 4.97
ŚREDNIA OCEN: 4.97
Użytkownik: mkol
Ocena:
Data wystawienia: 10.03.2025
Użytkownik: jolapisz
Ocena:
Data wystawienia: 01.03.2025
Komentarz: Długi, najlepiej chyba rowerem.
Użytkownik: Kasiarzynka
Ocena:
Data wystawienia: 02.04.2025
Komentarz: ☺️
Użytkownik: AYCORA
Ocena:
Data wystawienia: 19.01.2025
Komentarz: Świetna zabawa, super sposób na spędzanie wolnego czasu i poznanie miasta. Szkoda tylko że Skrzynka ze skarbem popsuta i otwarta
Użytkownik: silva81
Ocena:
Data wystawienia: 25.08.2024
Użytkownik: Wioleta
Ocena:
Data wystawienia: 25.08.2024
Komentarz: Bardzo fajna zabawa :) polecamy wszystkim
Użytkownik: luke&lira
Ocena:
Data wystawienia: 15.08.2024
Komentarz: Fajnie i wesolo :) Szkoda, ze skarb zaginal...
Użytkownik: Dzikidzik
Ocena:
Data wystawienia: 29.07.2024
Użytkownik: pelcia
Ocena:
Data wystawienia: 16.07.2024
Użytkownik: szamanfalarek
Ocena:
Data wystawienia: 16.07.2024
Uwaga: chwilowo skarb dostępny tylko w postaci cyfrowej.
Quest można pokonać pieszo, na rowerze (w razie potrzeby z niego zsiadając) lub na hulajnodze. Trasa powrotna od skarbu do miejsca startu ma długość około 3,2 km.
Tematyka:
Maszerując szlakiem im. Marii Konopnickiej „Krasnoludki są na świecie”, i nie tylko nim, po rodzinnym mieście pisarki, napotkasz najprawdziwsze skrzaty, które błędnie uważa się za postacie bajkowe.
Gdzie to jest:
Suwałki są sercem Suwalszczyzny i jednym z dwóch największych miast województwa podlaskiego.
Jak grać:
Quest jest zawsze dostępną grą terenową. Wystarczy uważnie czytać wierszowane wskazówki, rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło do skarbu – pamiątkowej pieczęci.
Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.org.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz na tej stronie.
Miejsce startu:
Przed wejściem do Aquaparku. GPS: 54.113542, 22.937846
Opiekun questu:
Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, tel. 87 566 41 33, e-mail: konopnicka@muzeum.suwalki.pl
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 10.03.2025
QUEST UKOŃCZONY: 57 razy
Quest jest dostępny w formie
ULOTKI DO WYDRUKU
Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"APLIKACJI MOBILNEJ
ZAINSTALUJ APLIKACJĘ