Gwarowa opowieść o Czaczyku

Gwarowa opowieść o Czaczyku
Kulturowy
Pieszy
Całoroczny
20 minut
1,2 km
nieznany
Wielkopolskie Questy
Województwo: wielkopolskie
Powiat: kościański
Miejscowość: Czaczyk

Słowa kluczowe

Mapa Google
OSM

Gdzie to jest?
Czaczyk znajduje się w gminie Śmigiel w powiecie kościańskim. Dojechać tu można drogą Kościan – Śmigiel. W Czaczu skręcić należy na Parzęczewo i po około kilometrze mocno w prawo na Czaczyk. Quest rozpoczyna się na samym końcu wsi. Za ostatnimi domostwami, po prawej stronie, znajduje się teren rekreacyjny i tam można zostawić samochód.
 
Tematyka
W naszej niewielkiej wsi żyjemy nowocześnie, ale szanujemy tradycję. Upamiętniamy dawne narzędzia rolnicze i rzemieślnicze oraz przedmioty codziennego użytku, a także mowę naszych przodków. Zapraszamy na gwarową opowieść o Czaczyku na trasie edukacyjnej.
 
Jak szukać skarbu
Quest to bezobsługowa gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Podczas wędrówki szukaj odpowiedzi na wierszowane zagadki, które dadzą Ci literki potrzebne do ułożenia hasła. Hasło wskaże Ci miejsce ukrycia skarbu, a w nim pieczęć z symbolem wyprawy. Powodzenia.

 Zamień pieczęcie na odznaki: 
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.com.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jego pieczęć pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień ogólnopolskiej odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! 
Uczestnicy zabawy mogą również zdobywać regionalną odznakę krajoznawczą Wielkopolskie Questy - Odznaka Odkrywców Tajemnic


OSTATNIE ZNALEZIENIE SKARBU: 29.10.2020

Grupa questów:
Wielkopolskie Questy - zobacz więcej

Quest jest dostępny w formie

POBIERZ PDF

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ