Historyczne zakątki Krzeczyna Wielkiego

Historyczne zakątki Krzeczyna Wielkiego
Historyczny
Pieszy
80
4
nieznany
Quest w pętli

ŚREDNIA OCEN: 5.00

Województwo: dolnośląskie
Powiat: Lubiński
Miejscowość: Krzeczyn Wielki

ŚREDNIA OCEN: 5.00

Podziel się wrażeniami:

Komentarze:

Użytkownik: leitzzz
Ocena:
Data wystawienia: 27.11.2021
Komentarz: dzięki za pokazanie ciekawego miejsca


Użytkownik: edmel1
Ocena:
Data wystawienia: 19.11.2021


Użytkownik: jack01
Ocena:
Data wystawienia: 11.11.2021


Użytkownik: czesio
Ocena:
Data wystawienia: 24.10.2021


Użytkownik: tom3k
Ocena:
Data wystawienia: 17.10.2021
Komentarz: Piękny spacerek w jesiennym słoneczku. Dziękujemy za pokazanie ciekawego miejsca. Kila razy tu zawitaliśmy na rowerach ale niegdy nie trafilismy pod sam kościół.


Użytkownik: pepepiotr
Ocena:
Data wystawienia: 16.10.2021


Użytkownik: anya4
Ocena:
Data wystawienia: 02.10.2021
Komentarz: Super


Użytkownik: hglock
Ocena:
Data wystawienia: 02.10.2021


Użytkownik: quails
Ocena:
Data wystawienia: 26.09.2021
Komentarz: Na trasie spotkaliśmy mieszkanki Krzeczyna Wielkiego, które przechodziły swój drugi w życiu quest. Połowa trasy drogą gruntową z licznymi kałużami. Wspomniana kaplica grobowa trudna do znalezienia.


Użytkownik: Mataczini
Ocena:
Data wystawienia: 25.09.2021


Użytkownik: nikoninja
Ocena:
Data wystawienia: 10.09.2021


Użytkownik: filvlin
Ocena:
Data wystawienia: 22.08.2021
Komentarz: Persza część ok z prawdziwą wisienką na torcie. Dalej trochę długo i błotniście. Na szczęście koniec trasy ok. Aplikacja pokazała mi, że q. nie jest dostępny ale skarb znajduje się na miejscu :)


Użytkownik: tropiciel11
Ocena:
Data wystawienia: 22.08.2021
Komentarz: Krzeczyn jest nam znany z różnych wycieczek rowerowych ale nigdy nie byłem przy samym kościele i przy bramie pałacowej. Piękne miejsca. No kto by pomyślał, że takie tajemnice i cudne miejsca są pod samym nosem. Trasa od pomnika lekko podmokła ale bokiem da się przejść. Potem już lepiej. Skrzynka finałowa niesamowita. Pierwszy raz takie coś wiedzę z bliska. Zawsze tylko na filmach. Podjęty quest w rodzinnym gronie. Pozdrawiamy z Lubina


Użytkownik: bibibuu
Ocena:
Data wystawienia: 22.08.2021
Komentarz: Chciałabym mieszkać w takim pałacu. CIekawe czy mają służbę. hihihi Troche długa trasa i po dzeszczu mokro i małe błotko. Ale podobało się. Podjęty z rodzicami. Dziękuję za fajną zabawę


Użytkownik: milka2
Ocena:
Data wystawienia: 22.08.2021
Komentarz: Cudne miejsce ten kościółek. Jakbym była w Toscani. Miodzio. Quest przebyty z rodzinką. To pierwszy quest, z trasy którego widać nasz blok w Lubinie.


Użytkownik: silva81
Ocena:
Data wystawienia: 17.08.2021
Komentarz: Na trasie można zobaczyć przepięknie położony kościółek oraz częściowo pałac, który jest obecnie w rękach prywatnych, ale dzięki temu nie popadł w ruinę. Trasa jest dość długa i częściowo prowadzi przez las i polne drogi


Tematyka
Wyprawa przedstawia zabytki, pomniki i historyczne miejsca związane z historią Krzeczyna Wielkiego.

Gdzie to jest?
Krzeczyn Wielki znajduje się w Gminie Lubin, 5 km na południowy zachód od Lubina, w kierunku Chojnowa. Wyprawa rozpoczyna się na parkingu przy nowobudowanej świetlicy.
 
Jak w to grać?

  1. Twoim zadaniem jest uważne czytanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek. Zebrane cyfry na trasie wyprawy będą niezbędne do hasła końcowego i otrzymania questowego skarbu. Pieczęć odbij na karcie wyprawy lub w Paszporcie questowicza, a w księdze Questu potwierdź swoje przejście, wpisując datę i nick/nazwę użytkownika z systemu Questy.org.pl 
     
  2. Jeśli quest ukończyłeś z wydrukowaną kartą wyprawy, dodaj quest do grona ukończonych w panelu użytkownika, wybierając tytuł questu i hasło końcowe, tj. kod do kłódki. Oceń quest i dodaj komentarz, dzieląc się wrażeniami z trasy wyprawy.
     
  3. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Oceń quest i dodaj komentarz, dzieląc się wrażeniami z trasy wyprawy. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień ogólnopolskiej odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Do zdobycia na questowych szlakach jest aż 7 różnych odznak. Powodzenia!
 
Opiekun skarbu:
Sołtys wsi Krzeczyn Wielki


QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 19.11.2021

QUEST UKOŃCZONY: 44 razy

Quest jest dostępny w formie

Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf

Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ