O niepodległości i wojskowości w Biedrusku
Historyczny
60 minut
3,1 km
nieznany
Quest w półpętli
Kraina Trzech Rzek
ŚREDNIA OCEN: 4.84
ŚREDNIA OCEN: 4.84
Użytkownik: Marta Kucharska
Ocena:
Data wystawienia: 06.01.2026
Komentarz: Można robić "równolegle" z drugim questem z Biedruska, cześć trasy powtarza się. Nikt nie wie gdzie jest skarb. Na dole każą iść do góry, a u góry na dół. Ostatecznie znalazła się skrzynka z pieczątką.
Użytkownik: Szymon Kucharski
Ocena:
Data wystawienia: 06.01.2026
Komentarz: Quest pokrywa się odcinkami z questem samochodowym rozpoczynającym się w Biedrusku. Skarb jest ale w żadnej z podanych lokalizacji - ani aplikacja, ani wersja papierowa nie doprowadzi do skarbu. Pytać obsługi pałacu lub restauracji.
Użytkownik: Black
Ocena:
Data wystawienia: 25.11.2025
Użytkownik: PrzemasBydgoszcz
Ocena:
Data wystawienia: 09.11.2025
Komentarz: Super!
Użytkownik: Dymfna_
Ocena:
Data wystawienia: 12.10.2025
Komentarz: Trasa nie sprawiła mi problemu. Prowadziła w połowie po centrum wsi. Natomiast druga część znajdowała się na urokliwym terenie pałacu. Same zagadki również nie sprawiła mi większego problemu (miałam tylko z muralem, gdyż za mało się przypatrzyłam). Za nim się na niego wybrałam widziałam komentarze, iż skarb jest niedostępny. Mi samej na początku wydawało się, że również go nie ma, gdyż drzwi były zamknięte. SKARB jednak JEST, tylko znajduje się za innymi drzwiami. Leży nieoznakowany na stole.
Użytkownik: zdzisia07
Ocena:
Data wystawienia: 22.09.2025
Użytkownik: kacper126p
Ocena:
Data wystawienia: 30.08.2025
Komentarz: Przejście ścieżką ojców to dość smutny widok. Skarb został przeniesiony w inne miejsce.
Użytkownik: valentin02
Ocena:
Data wystawienia: 23.07.2025
Komentarz: Ciekawy spacer po Biedrusku, szkoda tylko, że było deszczowo.
Użytkownik: Zuza09
Ocena:
Data wystawienia: 23.07.2025
Użytkownik: cebulki
Ocena:
Data wystawienia: 20.07.2025
TEMATYKA
Quest to wyprawa po Biedrusku, podczas której posłuchasz o walkach Polaków podczas Powstania Wielkopolskiego, ale także dowiesz się historii wielu obiektów i zabytków.
POCZĄTEK GRY
Quest zaczyna się na parkingu marketu Dino przy ulicy Poznańskiej w Biedrusku, blisko ronda, gmina Suchy Las (woj. wielkopolskie).
NA CZYM TO POLEGA?
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 18.01.2026
QUEST UKOŃCZONY: 141 razy
GRUPA QUESTÓW: Kraina Trzech Rzek - zobacz więcej
Quest jest dostępny w formie
ULOTKI DO WYDRUKU
Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"APLIKACJI MOBILNEJ
ZAINSTALUJ APLIKACJĘ