Perełki Grodziszcza – najstarszej dolnośląskiej wsi
Dostępne języki
🇵🇱
Opinie
Brak opinii
WojewództwoDolnośląskie
MiejscowośćGrodziszcze
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY28.02.2026
LICZBA UKOŃCZEŃ459 razy
Gdzie to jest?
Grodziszcze znajduje się na trasie Świdnica- Dzierżoniów. Wyprawa rozpoczyna się w Grodziszczu, na parkingu przy kościele.
Tematyka
Wyprawa pokazuje historyczne zakątki Grodziszcza, jednej z najstarszych dolnośląskich wsi.
Czas przejścia: 40 minut
Grodziszcze znajduje się na trasie Świdnica- Dzierżoniów. Wyprawa rozpoczyna się w Grodziszczu, na parkingu przy kościele.
Tematyka
Wyprawa pokazuje historyczne zakątki Grodziszcza, jednej z najstarszych dolnośląskich wsi.
Jak w to grać?
- Twoim zadaniem jest uważne czytanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek. Zebrane litery i cyfry na trasie wyprawy będą niezbędne do hasła końcowego i otrzymania skarbu questu. Pieczęć odbij na karcie wyprawy lub w Paszporcie questowicza, a w księdze Questu potwierdź swoje przejście, wpisując datę i nick/nazwę użytkownika z systemu www.Questy.org.pl
- Jeśli quest ukończyłeś z wydrukowaną kartą wyprawy, dodaj quest do grona ukończonych w panelu użytkownika, wybierając tytuł questu i hasło końcowe, tj. otrzymane hasło questu i kod do kłódki. Oceń quest i dodaj komentarz, dzieląc się wrażeniami z trasy wyprawy.
- Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Oceń quest i dodaj komentarz, dzieląc się wrażeniami z trasy wyprawy. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień ogólnopolskiej odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców Do zdobycia na questowych szlakach jest aż 7 różnych odznak. Powodzenia!
Czas przejścia: 40 minut
Ruszaj na quest
Ulotka do wydruku
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"
Aplikacja mobilna
Opinie
Brak opinii






