Spacer piwniczańskimi zdrojami

chwilowo niedostępny

Spacer piwniczańskimi zdrojami
Kulturowy
Pieszy
Całoroczny
2 godz.
4,2 km
nieznany
Skarby Górali
Województwo: małopolskie
Powiat: nowosądecki
Miejscowość: Piwniczna-Zdrój

Słowa kluczowe

Komentarze

Użytkownik: Moje góry łaskawe
Ocena:
Data wystawienia: 11.01.2021


Podziel się wrażeniami

Mapa Google
OSM

Tematyka:
Spacerując questem po Piwnicznej-Zdroju odwiedzisz najważniesze miejsca związane z uzdrowiskiem i jego historią. Spacer urozmaicają ciekawe atrakcje przyrodnicze i kulturowe miasta. 

Gdzie to jest?
Piwniczna-Zdrój to urokliwe uzdrowisko w sercu Beskidu Sądeckiego. Położone w malowniczej dolinie Popradu, między górskimi pasmami Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej, tuż przy granicy ze Słowacją. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 87 oraz linia kolejowa Nowy Sącz - Krynica-Zdrój.

Jak szukać skarbu:
Quest to gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Wystarczy uważnie czytać wskazówki i rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu - pamiątkowej pieczęci!

Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.com.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jego pieczęć pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz tutaj

Dodatkowe informacje:
Więcej o małopolskich góralach dowiesz się na stronie www.skarbygorali.pl. Możesz także ściągnąć bezpłatną aplikację "Skarby Górali", zawierającą questy, zdjęcia, teksty i filmy poświęcone ośmiu grupom małopolskich górali. Poznaj Górala spoza Podhala!

Początek wyprawy: 
spacer rozpoczyna się przy ul. Krynickiej 6, przy parkingu Klubu Sportowego "OGNIWO" w Piwnicznej. GPS: 49.433651, 20.710689

Opiekun questu:
Informacja Turystyczna w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Piwnicznej-Zdroju, tel. 184468325, e-mail: informacjapiwniczna@tlen.pl
 


QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 05.09.2020

QUEST UKOŃCZONY: 6 razy

ŚREDNIA OCEN:

Grupa questów:
Skarby Górali - zobacz więcej

Quest jest dostępny w formie

Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf

Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ