Włodzimierz Krzyżanowski bohater z Rożnowa

Historyczny
Historyczny
Pieszy
Pieszy
Całoroczny
60 minut
3 km
Nieznana odległość
Quest w pętli
Quest w pętli
Blisko stacja kolejowa
Blisko stacja kolejowa
Dostępne języki
🇵🇱
ŚREDNIA OCEN5.0

Opinie

Brak opinii
WojewództwoWielkopolskie
MiejscowośćRożnowo
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY25.01.2026
LICZBA UKOŃCZEŃ232 razy

TEMATYKA
Quest opowiada o Włodzimierzu Krzyżanowskim – polskim bohaterze Stanów Zjednoczonych.

POCZĄTEK GRY:
Przy budynku szkoły, na ul. Dworcowej 42 w Rożnowie, powiat obornicki, przy DK 11, ok. 5 km na północny wschód od Obornik.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​UWAGA! 
Jedziesz na quest pociągiem? Wysiądź na stacji Rożnowo.

NA CZYM TO POLEGA

  1. Pobierz bezpłatną aplikację Questy - Wyprawy Odkrywców na swój telefon i utwórz konto gracza. Aplikacja służy do zarządzania ukończonymi questami i planowaniem wypraw na questowe trasy w Polsce.
  2. W czasie wędrówki rozwiązuje się zadania i zagadki, które doprowadzą do ostatniego punktu, w którym czeka skrzynia skarbów z pamiątkową pieczęcią. Ponadto dla uczestników zabawy przygotowano niezwykłą niespodziankę! Odcisk pieczęci w miejscu na skarb jest poświadczeniem ukończenia wyprawy. W załączonej Księdze Questowiczów możesz zostawić swój wpis.
  3. Na zdobywców questu z woj. wielkopolskiego czekają krajowe odznaki PTTK Questy - Wyprawy Odkrywców (www.questy.org.pl/odznaka) oraz regionalna „Wielkopolskie Questy – Odznaka Odkrywców Tajemnic” (www.regionwielkopolska.pl).

JAK DODAĆ QUEST DO UKOŃCZONYCH?

Jeśli quest rozwiązałaś/eś z wydrukowaną kartą wyprawy, dodaj go do grona ukończonych w zakładce Moje Konto w aplikacji Questy - Wyprawy Odkrywcówna lub na stronie www.QUESTY.org.pl, wybierając tytuł questu i hasło końcowe: dwa wyrazy i  liczba trzycyfrowa (odzielone spacją). 

TEKST
Aleksandra Warczynska

KONSULTACJA
Małgorzata i Marek Kasprzak

OPIEKUN WYPRAWY:
 Radosław Glura-Karasiewicz, tel. 698665466

REGIONALNY KOORDYNATOR
Aleksandra Warczyńska, Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, tel. 61 664 08 65

WERSJA MOBILNA QUESTU:
Krzysztof Szustka, krajowy koordynator program Questy - Wyprawy Odkrywców,  tel. 512 312 215, info@questy.org.pl

Ruszaj na quest

Ulotka do wydruku

ZALOGUJ SIĘ

Aplikacja mobilna

Opinie

Brak opinii