Z Wincentym Witosem po Rakszawie

Opinie
Wspieraj powstawanie kolejnych wypraw – WSPIERAM
| UWAGA: Skarb questu dostępny w godzinach pracy SSM Rakowisko |
Tematyka:
Na trasie questu poznasz ważną dla historii Polski postać Wincentego Witosa – polityka, działacza ruchu ludowego, trzykrotnie pełniącego funkcję premiera Polski w okresie międzywojennym. Witos gościł także w Rakszawie. Mówi się o nim, że jest jednym z ojców niepodległej Polski.
Gdzie to jest:
Rakszawa leży w powiecie łańcuckim w województwie podkarpackim, ok. 8 km na północ od autostrady A4.
Jak grać:
Quest jest zawsze dostępną grą terenową. Idź na start, czytaj wierszowane wskazówki, rozwiązuj zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu – pamiątkowej pieczęci.
Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.org.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz na tej stronie.
Miejsce startu:
Przy kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Rakszawie. GPS: 50.154103, 22.244686
Opiekun questu:
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie, tel. 17 226 12 89, e-mail: gokic@gokic.rakszawa.pl
Ruszaj na quest
Ulotka do wydruku
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"
Aplikacja mobilna







