Ze Srebrnego Miasta do Kruczej Skały
ŚREDNIA OCEN: 5.00
ŚREDNIA OCEN: 5.00
Użytkownik: Raszka
Ocena:
Data wystawienia: 04.11.2024
Użytkownik: Burchix
Ocena:
Data wystawienia: 02.09.2024
Komentarz: Jeden z lepszych questów rowerowych. Na początku spokojnie można na chwilę odłożyć rower, ponieważ nieco poznajemy rynek, no a później jedzieeeemy. Bardzo dobre prowadzenie questu. Mimo trwających remontów zawsze udało się znaleźć trasę. Skarb na miejscu.
Użytkownik: eszkai
Ocena:
Data wystawienia: 16.08.2024
Użytkownik: Tomhet
Ocena:
Data wystawienia: 16.08.2024
Użytkownik: Diana28
Ocena:
Data wystawienia: 09.08.2024
Komentarz: Fajny quest rowerowy :) trochę pod górę, ale końcowy zjazd pierwsza klasa :)
Użytkownik: TomaszBeata77
Ocena:
Data wystawienia: 30.06.2024
Użytkownik: malgorzata75
Ocena:
Data wystawienia: 26.05.2024
Użytkownik: marco71
Ocena:
Data wystawienia: 20.05.2024
Użytkownik: MalyMis
Ocena:
Data wystawienia: 12.05.2024
Użytkownik: Dzikidzik
Ocena:
Data wystawienia: 17.03.2024
Tematyka:
Jest to wycieczka po słynącym z górnictwa srebra i ołowiu Olkuszu, jednym z najwspanialszych historycznych miast Małopolski, oraz leżącym nieopodal Rabsztynie, w którym znajdują się ruiny zamku.
Gdzie to jest:
Olkusz, przez który przebiega droga krajowa nr 94, jest położony ok. 40 km na północny-zachód od Krakowa.
Jak szukać skarbu:
Quest to gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Wystarczy uważnie czytać wskazówki i rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu - pamiątkowej pieczęci!
Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.org.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz na stronie: https://questy.org.pl/odznaka-pttk-questy.
Miejsce startu:
Przy wschodnim krańcu ul. Krakowskiej w Olkuszu, obok rycerza. GPS: 50.278207, 19.562146
Opiekun skarbu:
W sezonie letnim: Chata Kocjana Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, e-mail: rabsztyn@mok.olkusz.pl
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 04.11.2024
QUEST UKOŃCZONY: 101 razy
GRUPA QUESTÓW: Jurajskie Wyprawy Odkrywców - zobacz więcej
Quest jest dostępny w formie
ULOTKI DO WYDRUKU
Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"APLIKACJI MOBILNEJ
ZAINSTALUJ APLIKACJĘ