Ze stukotem końskich kopyt przez Racot
ŚREDNIA OCEN: 4.91
ŚREDNIA OCEN: 4.91
Użytkownik: MacPsi
Ocena:
Data wystawienia: 05.10.2025
Użytkownik: hany78
Ocena:
Data wystawienia: 05.10.2025
Użytkownik: quails
Ocena:
Data wystawienia: 13.09.2025
Komentarz: Wolontarowaliśmy na rekordowej inauguracji ale dopiero teraz znaleźliśmy czas żeby przejść ten quest. Odległości na prawdę duże ale śmignęliśmy je rowerem. Wszystkie konie dawno w boksach szykowały się do snu. Trasa aktualna, skarb na miejscu.
Użytkownik: Paulina i Paweł
Ocena:
Data wystawienia: 31.08.2025
Użytkownik: Zielone gołębie
Ocena:
Data wystawienia: 07.08.2025
Komentarz: Przepiękny pałac i konie, konie, konie! Na trasie mamy nawet prawdziwy hipodrom gdzie jeźdźcy na konikach przeszkody pokonują (aż głupio tak po tym hipodromie łazić :-). Pierwsza część trasy to solidne parę kilometrów spaceru wśród pól, wiec polecamy rozważyć rower. Skarb na miejscu.
Użytkownik: trinity99
Ocena:
Data wystawienia: 30.07.2025
Użytkownik: Olgierd
Ocena:
Data wystawienia: 23.07.2025
Użytkownik: Prima
Ocena:
Data wystawienia: 23.07.2025
Komentarz: Dość długi ale przyjemny spacer nie tylko koło pałacu. Dużym zaskoczeniem był hipodrom. Skarb na miejscu.
Użytkownik: mkente
Ocena:
Data wystawienia: 21.07.2025
Użytkownik: Amiala
Ocena:
Data wystawienia: 20.07.2025
UWAGA. Zapraszamy na inaugurację questu w dniu 27.10 (niedziela) o godz. 13.00
TEMATYKA
Dorota Jabłonowska, dawna właścicielka tutejszego pałacu, oprowadzi Cię po swoich włościach, a przede wszystkim opowie o dziejach związanych z tutejszą stadniną koni.
POCZĄTEK GRY
Quest zaczyna się obok Zespołu Szkół Gminy Kościan w Racocie, ul. Kościańska 9 (woj. wielkopolskie).
NA CZYM TO POLEGA?
JAK DODAĆ QUEST DO UKOŃCZONYCH?
OPIEKUN:
Szkoła Podstawowa w Racocie, Katarzyna Szafranek
KONCEPCJA TRASY
Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Racocie
TEKST I OPRACOWANIE QUESTU
Małgorzata Wojtusiak, Krzysztof Szustka - krajowy koordynator Questów - Wypraw Odkrywców, info@questy.org.pl, tel. 512 312 215
QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 05.10.2025
QUEST UKOŃCZONY: 192 razy
Quest jest dostępny w formie
ULOTKI DO WYDRUKU
Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf
Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"APLIKACJI MOBILNEJ
ZAINSTALUJ APLIKACJĘ