22.09.20

I po Juromanii!

Zakończyła się Juromania, największe święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu!

W ubiegły weekend byliście z nami w Ojcowie, Rudnie, Dolinie Będkowskiej, Rabsztynie, Bydlinie i Pieskowej Skale! Dziękujemy za Wasz udział, Waszą energię i wszystkie miłe słowa! Mamy nadzieję, że wszystkim Wam podobała się nasza wspólna zabawa!

W Bydlinie uczestniczyliście w warsztatach robienia pieczątek questowych, w pozostałych zamkach licznie odwiedzaliście nasze stoiska. Rozdaliśmy moc questów, ciągle jednak możecie zdobyć nagrody za relację z Waszych przygód na jurajskich trasach.


Tutaj dowiecie się więcej

Impreza za nami, ale nieustannie zapraszamy na wszystkie jurajskie questy, które powinny działać do końca świata! Osiem nowych questów znajdziecie pod tymi adresami:


Historia wspaniała zamku Pieskowa SkałaTajemnice Doliny BędkowskiejSekrety historii i przyrody OjcowaWędrówka po skarby BydlinaZe Srebrnego Miasta do Kruczej SkałyTenczyn, Tenczynek... Podróż na Zamkową GóręOd La Verny do Alwerni


Spacer po Skale