Śladami żółwia błotnego w Torzymiu

Śladami żółwia błotnego w Torzymiu
Przyrodniczy
Pieszy
Sezonowy IV-X
50
2,2
nieznany

ŚREDNIA OCEN: 5.00

Województwo: lubuskie
Powiat: sulęciński
Miejscowość: Torzym

ŚREDNIA OCEN: 5.00

Podziel się wrażeniami:

Komentarze:

Użytkownik: mika
Ocena:
Data wystawienia: 08.06.2021


Użytkownik: filvlin
Ocena:
Data wystawienia: 07.06.2021
Komentarz: Quest z żółwiem i 2 zagadkami. Uważajcie więc by nie przeoczyć tych atrakcji! Bardzo przyjemny spacer i fajne miejsce.


Użytkownik: Waniluap
Ocena:
Data wystawienia: 04.06.2021


Użytkownik: MroziaK
Ocena:
Data wystawienia: 04.06.2021
Komentarz: Dobrze czytać podpowiedzi do KODU, inaczej będziecie walczyć z kłódką ;)


Użytkownik: rangerp
Ocena:
Data wystawienia: 11.04.2021


Użytkownik: driver
Ocena:
Data wystawienia: 11.04.2021
Komentarz: Pojawiła się nowa funkcja na portalu z questami więc trzeba komentarze nadrobić. Żółwia znaleźć się nam nie udało. W lutym chyba jeszcze śpią. Dziękujemy za edukacyjny spacerek.Pozdrawiamy z Kościana z Wielkopolski.


Tematyka:
Wyprawa zapozna Cię z bogatą przyrodą jeziora Ilno zwanego przez tubylców jeziorem Torzymskim. Jezioro to zaliczane jest do typu sandaczowego, kiedyś do linowo-sandaczowego. Główną atrakcją jest możliwość spotkania żółwia błotnego, dlatego zapraszamy do wyprawy.

Gdzie to jest?
Torzym znajduje się w woj. lubuskim, w powiecie sulęcińskim, położony nad rzeką Ilanką i jeziorem Ilno na terenie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania. Dojechać tu można drogą krajową nr 92 łączącą Rzepin z Poznaniem, drogą wojewódzką nr 138 łączącą Sulęcin z Gubinem. Do Torzymia również dotrzemy autostradą A2.Wyprawę zaczynamy na ul. Plac Wolności znajdującym się blisko ul. Warszawskiej (DW138)

Opiekun:
Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych  - Lokalna Grupa Działania, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

ZAMIEŃ PIECZĘCIE NA ODZNAKI:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie www.Questy.org.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień ogólnopolskiej odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Do zodbycia na quetsowych szlakach jest aż 7 różnych odznak. Powodzenia!


QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 08.06.2021

QUEST UKOŃCZONY: 18 razy

SŁOWA KLUCZOWE: torzym

Quest jest dostępny w formie

Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf

Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"