Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu

chwilowo niedostępny

Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu
Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu Spacer z Andrzejem Szeptyckim po Sokalu
Historyczny
Pieszy
1 godz. 30 min
2,9 km
nieznany
Sokalskie Questy

ŚREDNIA OCEN: 5.00

Województwo: Ukraina - lwowskie
Powiat: sokalski
Miejscowość: Sokal

ŚREDNIA OCEN: 5.00

Podziel się wrażeniami:

Komentarze:

Użytkownik: Tikki
Ocena:
Data wystawienia: 20.08.2024


Użytkownik: aniczka800
Ocena:
Data wystawienia: 16.07.2021


Tematyka:
Spacer ukazuje bogactwo miasta o ukraińsko-polsko-żydowskiej przeszłości z perspektywy narratora, którym jest grekokatolicki metropolita Andrzej Szeptycki, wielki
moralny autorytet Ukrainy.

Jak szukać skarbu:
Quest to gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Wystarczy udać się na miejsce startu, uważnie czytać wskazówki i rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu – pamiątkowej pieczęci!

Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.org.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jeśli ukończyłeś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz na tej stronie.

Gdzie to jest:
Sokal leży nad Bugiem w zachodniej Ukrainie, w obwodzie lwowskim, około 20 km na wschód od granicy z Polską i około 90 km na północ od Lwowa.

Miejsce startu: 
Przy budynku Prokuratury przy ulicy Andrzeja Szeptyckiego 153 w Sokalu. GPS 50.472762, 24.276758

Opiekun qustu:
Мусій Світлана, директор Сокальської Малої академії наук учнівської молоді, тел. +380989064818, e-mail: mansokal@ukr.net


QUEST OSTATNIO UKOŃCZONY: 20.08.2024

QUEST UKOŃCZONY: 2 razy

GRUPA QUESTÓW: Sokalskie Questy - zobacz więcej

Quest jest dostępny w formie

Zaloguj się, żeby pobrać plik pdf

Quest jest bezpłatny, ale musisz się zalogować, aby go pobrać. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe ulotki questów, wejdź na stronę "O Questach"

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ

Wspieraj nas
inna kwota
wpłacam